Wyniki Twojego wyszukiwania

Dom jedyny w swoim rodzaju

Potrzeba wyróżnienia się z tłumu nie jest niczym złym. Na tle tylu, często podobnych do siebie domów chcemy, by nasz nie zaliczał się do tego grona. W tym celu musimy sięgnąć po nieszablonowe rozwiązania. Pokrycie elewacji czymś innym niż wszyscy dookoła to chyba najlepszy pomysł na wyjście przed szereg. Dlaczego warto uczynić to za pomocą łupku?

Elewacje wielu polskich domów są do siebie łudząco podobne. Może nie ma w tym specjalnie nic złego, jednak przydałoby się trochę więcej kolorytu dookoła. Decydując się na budowę lub gruntowny remont domu możemy sięgnąć po ciekawe rozwiązania. Dziś mury wielu budynków pokrywa się łupkiem naturalnym. Ich wyglądu nie sposób pomylić z czymkolwiek innym.

Zgodnie ze sztuką i kanonami piękna
Oryginalny dom niekoniecznie musi rzucać się w oczy z daleka. Wprost przeciwnie, jego piękno dostrzeżemy z bliska, kiedy przyjrzymy się rozwiązaniom w nim zastosowanym. Dlatego powinniśmy się skłaniać ku temu, by stylizację z zewnątrz utrzymać w eleganckim tonie. Tym sposobem budynek zachowa swój urok na długie lata.
Na coraz większej liczbie domów kładzie się łupek na elewację. Obszerne informacje na ten temat znajdziemy m.in. tutaj: https://www.lupek.pl/pokrycia-elewacji/. Budynki nim pokryte mają doskonałą prezencję. Można przypuszczać, że w przyszłości pokrycia elewacji łupkiem staną się jeszcze popularniejsze, gdyż ludzie masowo poszukują nieszablonowych rozwiązań.
Naturalny surowiec o niezwykle wysokiej trwałości idealnie nadaje się do tego, by pokryć nim ściany zewnętrzne naszych domów. Łupek elewacyjny może przybierać różne formy takie jak np.: prostokąty, rybie łuski, plastry miodu. Różniące od siebie są także techniki nakładania go na wybraną powierzchnię.

Najlepszy surowiec prosto od producenta
Wykończenie domu przesadnie tanim kosztem zdecydowanie nie popłaca. Nie powinniśmy szukać oszczędności tutaj, tylko zdecydować się na trwałe rozwiązania, które pozwolą nam spać spokojnie przez długi czas, a nie systematycznie dokonywać kosztownych remontów. Pokrycie dachu czy elewacji to kwestie, które powinniśmy na spokojnie przemyśleć.
Nie bez powodu warto pomyśleć o korzyściach, jakie da nam sięgnięcie w wybranych przypadkach po łupek naturalny. Jeśli chcemy ten surowiec umieścić na elewacji lub dachu swojego domu, wówczas warto zaczerpnąć więcej informacji na ten temat prosto od producenta: https://www.lupek.pl/.
Starannie wyselekcjonowany łupek kamienny jest produktem o niezwykłej trwałości. Umieszczenie go na określonej powierzchni wymaga wiedzy, jak to uczynić. Dekarze zajmujący się jego instalacją muszą korzystać ze ściśle określonych technik. Większe pole manewru mają zaś architekci, którzy mogą w ciekawy sposób zaprojektować nasz dom pokryty łupkiem.
Mamy to szczęście, że dziś możemy wybierać spośród wielu dostępnych rozwiązań. Skutkiem tego dostrzegamy coraz więcej domów pokrytych łupkiem. Budynki te mają w coś takiego, że nie sposób obok nich przejść obojętnie. Także i my sami możemy uczynić nasz dom równie wyjątkowym, o ile rozważymy pokrycie jego dachu lub elewacji tym naturalnym surowcem.

Podobne artykuły

Relacje i manipulacje, czyli o tym jak (nie) negocjować i po co podawać szklankę zimnej wody

Maj 30, 2019
Obecny boom na rynku nieruchomości. To nie tylko wzrost, cen, więcej transakcji, ale też szkolenia związane z... negocjacjami. No bo w końcu, żeby dobrze kupić, trzeba umieć negocjować. Wydaje się, że o negocjacjach powiedziano i napisano już wszystko. I jest to chyba w dużej mierze prawda. Czy aby przeprowadzić dobre negocjacje, trzeba mieć duże doświadczenie, czytać wiele książek, a może właśnie odbyć jakieś specjalne ...
Czytaj więcej

VIII Śniadanie z Askdom.pl – coraz bliżej klastra nieruchomości

Paź 30, 2019

Polski Klaster Nieruchomości ma już swoją Radę. Wybrana ona została podczas VIII Śniadania z Askdom.pl, jakie odbyło się w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku. – 28 października to szczególny dzień dla podlaskich pośredników w obrocie nieruchomościami, ponieważ dziś wybrana zostanie Rada Polskiego Klastra Nieruchomości – powiedział rozpoczynając spotkanie Karol Serwatko, właściciel portalu Askdom.pl i koordynator PKN. Cel powołania Klastra to m.in. konsolidacja środowiska, zacieśnienie …

Czytaj więcej

ASK News Finansowy odc. 7 – Kredyt hipoteczny bez wpłaty własnej.

Kwi 26, 2021

ASKNEWS Finansowy Od początku Seria ASKNEWS Finansowy powstała w odpowiedzi na potrzebę związaną z nurtującymi problemami. W serii znajdziecie filmy z szeroko pojętą tematyką finansową. Od aktualnej sytuacji aż po szczegółowe tematy związane z kredytami. Kredyt hipoteczny bez wpłaty własnej? W tym odcinku Czy możliwy jest kredyt hipoteczny bez wkładu własnego? Jak inflacja wpływa na obecną sytuację na rynku? Poznaj ich Nasi Eksperci Aleksandra …

Czytaj więcej

Od projektu do obiektu, kompleksowo oraz z dbałością o każdy detal. Po prostu – ATM Budownictwo

Paź 20, 2020

Nasz wymarzony dom. Ale zanim? Projekt, wybór materiałów, stan surowy, nadzorowanie budowy, stan deweloperski, ogród… To tylko wielkie uproszczenie tematów przy budowie własnego domu, z jakimi boryka się inwestor. Na tym etapie, zazwyczaj pojawia się rezygnacja i myśli „po co mi to było, nigdy więcej budowy domu…”. Naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego – zabieganego klienta, wychodzi firma ATM Budownictwo ze swoimi kompleksowymi usługami. Na temat dzisiejszych …

Czytaj więcej

Jak urządzić małe mieszkanie? Triki zdradza Julita Wnorowska, architekt wnętrz

Gru 22, 2020

Funkcjonalność. To podstawa przy małym metrażu. Wydawać by się mogło, że małe mieszkanie to duży problem. Nie dziś. Rynek oferuje wiele rozwiązań, dzięki którym małe mieszkanie może stać się wygodne, przestronne i przyjemne w codziennym funkcjonowaniu. Jak o to zadbać? Zdradza architekt wnętrz, Julita Wnorowska. Kiedyś, 4 osobowa rodzina mieszkała na 40 metrach kwadratowych i to wydawało się nie być problemem. Dziś wydaje się …

Czytaj więcej

II Śniadanie biur nieruchomości za nami!

Lis 29, 2018

Właściciele i agenci biur nieruchomości spotkali się ponownie na wspólnym śniadaniu w restauracji Kawelin. Ponownie kluczowym tematem była współpraca między pośrednikami na rzecz klientów. Agenci i właściciele biur nieruchomości obecni na śniadaniu tworzą nowe standardy obsługi. Przede wszystkim zgodne z etyką, skoncetrowane na kliencie i jego potrzebach. Co bardzo ważne, dzięki takim spotkaniom istnieje szansa na szybką sprzedaż nieruchomości, gdyż każdy z obecnych pośredników …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}