Wyniki Twojego wyszukiwania

Dom jedyny w swoim rodzaju

Potrzeba wyróżnienia się z tłumu nie jest niczym złym. Na tle tylu, często podobnych do siebie domów chcemy, by nasz nie zaliczał się do tego grona. W tym celu musimy sięgnąć po nieszablonowe rozwiązania. Pokrycie elewacji czymś innym niż wszyscy dookoła to chyba najlepszy pomysł na wyjście przed szereg. Dlaczego warto uczynić to za pomocą łupku?

Elewacje wielu polskich domów są do siebie łudząco podobne. Może nie ma w tym specjalnie nic złego, jednak przydałoby się trochę więcej kolorytu dookoła. Decydując się na budowę lub gruntowny remont domu możemy sięgnąć po ciekawe rozwiązania. Dziś mury wielu budynków pokrywa się łupkiem naturalnym. Ich wyglądu nie sposób pomylić z czymkolwiek innym.

Zgodnie ze sztuką i kanonami piękna
Oryginalny dom niekoniecznie musi rzucać się w oczy z daleka. Wprost przeciwnie, jego piękno dostrzeżemy z bliska, kiedy przyjrzymy się rozwiązaniom w nim zastosowanym. Dlatego powinniśmy się skłaniać ku temu, by stylizację z zewnątrz utrzymać w eleganckim tonie. Tym sposobem budynek zachowa swój urok na długie lata.
Na coraz większej liczbie domów kładzie się łupek na elewację. Obszerne informacje na ten temat znajdziemy m.in. tutaj: https://www.lupek.pl/pokrycia-elewacji/. Budynki nim pokryte mają doskonałą prezencję. Można przypuszczać, że w przyszłości pokrycia elewacji łupkiem staną się jeszcze popularniejsze, gdyż ludzie masowo poszukują nieszablonowych rozwiązań.
Naturalny surowiec o niezwykle wysokiej trwałości idealnie nadaje się do tego, by pokryć nim ściany zewnętrzne naszych domów. Łupek elewacyjny może przybierać różne formy takie jak np.: prostokąty, rybie łuski, plastry miodu. Różniące od siebie są także techniki nakładania go na wybraną powierzchnię.

Najlepszy surowiec prosto od producenta
Wykończenie domu przesadnie tanim kosztem zdecydowanie nie popłaca. Nie powinniśmy szukać oszczędności tutaj, tylko zdecydować się na trwałe rozwiązania, które pozwolą nam spać spokojnie przez długi czas, a nie systematycznie dokonywać kosztownych remontów. Pokrycie dachu czy elewacji to kwestie, które powinniśmy na spokojnie przemyśleć.
Nie bez powodu warto pomyśleć o korzyściach, jakie da nam sięgnięcie w wybranych przypadkach po łupek naturalny. Jeśli chcemy ten surowiec umieścić na elewacji lub dachu swojego domu, wówczas warto zaczerpnąć więcej informacji na ten temat prosto od producenta: https://www.lupek.pl/.
Starannie wyselekcjonowany łupek kamienny jest produktem o niezwykłej trwałości. Umieszczenie go na określonej powierzchni wymaga wiedzy, jak to uczynić. Dekarze zajmujący się jego instalacją muszą korzystać ze ściśle określonych technik. Większe pole manewru mają zaś architekci, którzy mogą w ciekawy sposób zaprojektować nasz dom pokryty łupkiem.
Mamy to szczęście, że dziś możemy wybierać spośród wielu dostępnych rozwiązań. Skutkiem tego dostrzegamy coraz więcej domów pokrytych łupkiem. Budynki te mają w coś takiego, że nie sposób obok nich przejść obojętnie. Także i my sami możemy uczynić nasz dom równie wyjątkowym, o ile rozważymy pokrycie jego dachu lub elewacji tym naturalnym surowcem.

Podobne artykuły

Wideo wizytówka – Eksperci Finansowi Białystok

Paź 28, 2020

Eksperci Finansowi Białystok Zapewniają opiekę podczas całego procesu finansowania, począwszy od wyboru najlepszej oferty, przez pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów, po przeanalizowanie i podpisanie umowy z bankiem. Gwarancja sprawnego procesu pozyskiwania finansowania. Spodobała Ci się realizacja wideo?  Stwórz wideo wizytówkę swojej firmy i wyróżnij się na rynku! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. biuro@askdom.pl 698 026 353

Czytaj więcej

Bądź na bieżąco z trendami wnętrzarskimi. Spotkajmy się online na Targach Wyposażenia Wnętrz

Cze 08, 2020

Mimo panującego w Polsce i na świecie koronawirusa, branża wnętrzarska musi sobie radzić. A radzi sobie całkiem nieźle. Odpowiedzią na zapotrzebowanie oraz ograniczenia związane z pandemią, są Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane online przez białostocki salon Akcess Strefa Designu. TARGI WYPOSAŻENIA WNĘTRZ ONLINE W AKCESS Wraz z producentami ceramiki, armatury, płytek, grzejników, mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz, salon Akcess postanowił stawić czoło ciągle niepewnej, …

Czytaj więcej

Gotowanie z 13VIP 4home&kitchen – czyli pyszne jedzenie i najwyższej klasy sprzęt kuchenny! (video)

Maj 15, 2018

Pyszne jedzenie i niezawodny sprzęt kuchenny, wszystko to czekało na nas w piątek (11.05.18) w siedzibie firmy 13VIP 4home&kitchen. Wraz z bia24.pl mieliśmy okazję skosztować przepysznych dań, serwowanych przez szefa kuchni Adama Michalskiego. Musimy przyznać, że bardzo nam smakowało!   Nie było to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez właściciela firmy Piotra Zubryckiego. Podczas takich spotkań, uczestnicy mają okazję nie tylko spróbować jak smakują …

Czytaj więcej

Jesteś kredytobiorcą? Ważne informacje o możliwości zawieszenia rat kredytów.

Mar 18, 2020

W obecnej sytuacji epidemiologicznej Związek Banków Polskich zdecydował, iż banki powinny podjąć działania i umożliwić pomoc Kredytobiorcom. Banki dają możliwość odroczenia spłaty rat. Każdy bank ma jednak inną ofertę i wymagania. Została jednak uproszczona procedura składania wniosków, które będzie można złożyć bez wychodzenia z domu. Komunikat Związku Banków Polskich:  https://www.zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Komunikat-ZBP-w-sprawie-dzialan-pomocowych-podejmowanych-przez-banki  Banki, które już umożliwiły swoim klientom odroczenia spłat raty kredytu: PKO BP mBank Raiffensen …

Czytaj więcej

Podłogi krzywolinijne Bolefloor – „(…) dla odważnych i szukających innowacyjności klientów”.

Kwi 09, 2020

STUDIO LA CASA pomaga w znalezieniu optymalnych rozwiązań, w kwestiach związanych z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Jako jedyna na Podlasiu proponuje także innowacyjny produkt – podłogi krzywolinijne. Rozmawiamy z właścicielką firmy – Panią Kingą Tyszkiewicz. Czy to prawda, że klient kupuje dziś „całe wnętrze”? Czy kompleksowość oferty i usług –  jest dziś tak ważna, z perspektywy osoby remontującej lub urządzającej swoje wnętrze? Tak, po …

Czytaj więcej

j2studio z wyróżnieniem Dobry Design 2020! Gratulujemy!

Gru 17, 2019

Białostocka pracownia architektury wnętrz j2studio otrzymało wyróżnienie Dobry Design 2020 w kategorii „projekt wnętrz” przyznany po raz pierwszy w tej kategorii przez wydawnictwo Publikator. Konkurs Dobry Design to projekt, mający na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Ponad 220 produktów zgłoszonych w tegorocznej, dziewiątej edycji plebiscytu oceniło profesjonalne jury. Organizowany jest przez magazyn „Dobrze Mieszkaj”. – Są takie dni, gdy …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}