askdom.pl

Przegląd nieruchomości - hale i magazyny na wynajem - luty \'21

Przegląd nieruchomości - hale i magazyny na wynajem - luty \'21

W kolejnej odsłonie przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty hal i magazynów na wynajem. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz miejsca dla swojego biznesu – sprawdź oferty atrakcyjne pod względem lokalizacji, ceny i możliwości dostosowania do własnych potrzeb.


EKO Centrum zlokalizowane jest w Białymstoku, przy ulicy Generała Władysława Andersa 40, na obszarze o powierzchni ponad 10,0 ha. Posiada 3 hale o łącznej powierzchni 18.000 mkw. Jedna z tych hal o powierzchni 7.700 mkw. została zmodernizowana i spełnia obecnie rolę nowoczesnego kompleksu handlowego do sprzedaży artykułów rolno spożywczych.


Lokal stanowi część budynku magazynowo-produkcyjnego położonego w pobliżu "Trasy Generalskiej" w Białymstoku. Konstrukcja budynku stalowa, poszycie z płyt warstwowych z 20cm rdzeniem styropianowym. Wysokość kondygnacji – 3,7 m. Posadzki technologiczne. Dostęp z poziomu "zero", brama o wymiarach 3,00 x 2,60. Ściany wewnętrzne (działowe) z płyt warstwowych z 10 cm rdzeniem styropianowym – istnieje możliwość demontażu


Lokal pod powierzchnię magazynową, o pow. 750 m2 położony w strefie przemysłowej, zapewniającą najemcom sprawną logistykę. Specyfikacja obiektu:
- powierzchnia magazynowa z poziomu „0” (rampa): 750 m2
- wysokość hali 3-4 m
- posadzka betonowa
- rampa dla Tir-ów
- plac manewrowy dla TIR
W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Ogrzewanie: brak, przy dłuższym najmie możliwość zrobienia


Piętrowy dom z LAT 90′ wolnostojący położony na działce o powierzchni 2000 m2 w miejscowości BIAŁYSTOK.. Na powierzchni 360 m2 znajdują się salon, jadalnia, 5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, kotłownia. Parter: salon (48,86m2), jadalnia (30,26m2), łazienka (4,87m2), hall (7,40m2).
Piętro: 3 sypialnie, pokój, pralnia, 2 łazienki. Do domu przynależy: taras, garaż, ogród. Wyposażenie oferowane w cenie: widoczne na zdjęciach. Komunikacja: linie autobusowe nr 9,106. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Dojazd droga asfaltowa.


Funkcjonalny magazyn do wynajęcia, położony w miejscowości Białystok os. Sienkiewicza, z dobrym dojazdem na obwodnicę miasta przy wylocie na trasę S8. Na powierzchni 220m2 znajdują się: magazyn, brama wjazdowa (2,2×2,5m), pomieszczenie dla magazynierów, WC na posesji. Do hali przynależy: parking dla pracowników i klientów. Wysokość hali: magazyn do 4,5m. Komunikacja: autobus miejski. Dostępne media: prąd. Dodatkowe informacje: rozładunek z poziomu „0”.


Nowoczesny magazyn o pow. 250m2, z czego 10m2, to biuro wraz z wc; wysokość pom. od 3,6 do 4m. Magazyn znajduje się blisko centrum miasta, posiada otwartą powierzchnię, bez słupów, jest docieplony, możliwość ogrzewania. Magazyn znajduje się w budynku wolnostojącym, na parterze; posiada dwie bramy garażowe (wjazdowe), na pilot, jest możliwość wjazdu do środka pomieszczenia, samochodem dostawczym. Cena najmu 5000 zł netto/ miesięcznie. Uwaga wymagana dwumiesięczna kaucja.


Warsztat samochodowy kompletnie wyposażony z podnośnikiem i z maszynami wulkanizacyjnymi. Okolice Białegostoku, odległość: 800 m od ul. Elewatorskiej, kierunek na Warszawę, 3 km od Trasy Ekspresowej S8. Wjazd na teren działki zapewniony z dwóch wjazdów od strony drogi publicznej. Duży, utwardzony plac manewrowy, dogodny dojazd dla większych samochodów i TIR-ów. Sąsiedztwo: firmy usługowo – produkcyjne wraz z przemieszaną zabudową mieszkaniową. Media i wyposażenie: ogrzewanie, energia, woda


Funkcjonalny magazyn, przeznaczony pod działalność produkcyjną i/lub magazynową, położony przy zachodniej granicy Białegostoku. Działka o wielkości 6800 m2, utwardzona, ogrodzona. Kształt: prostokątna; ukształtowanie terenu: płaski. Technika budowy: cegła; pokrycie dachu: blacha. Na powierzchni ~250 m2 znajdują się 2 pomieszczenia. Do budynku przynależy utwardzony plac manewrowy, rampy rozładunkowe dla TIRów i samochodów ciężarowych. Widok na: ulicę, inne budynki, łąki. Dostępne media: prąd, woda, gaz, siła; ogrzewanie: piec C.O., ogrzewane wszystkie pomieszczenia.


Do wynajęcia dwupoziomowy obiekt produkcyjno – magazynowy o powierzchni 140m2. Możliwość prowadzenia nieuciążliwej produkcji lub wykorzystania magazynowego. Budynek wyposażony w małe zaplecze socjalne. Podłączona siła. Dobry dojazd.


Funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa, położona w miejscowości Białystok, z dobrym dojazdem na obwodnicę miasta przy wylocie na trasę S8. Na powierzchni 983,5m2 znajdują się: hala produkcyjno-magazynowa. Do hali przynależy: plac manewrowy utwardzony, parking dla pracowników i klientów. Wysokość hali: magazyn od 9 do 11m. Komunikacja: autobus miejski. Dostępne media: prąd, siła, internet. Dodatkowe informacje: brama poziom „0”. Możliwość wynajęcia 2 modułów, łącznie 1967m2 oraz powierzchni biurowej ok 462m2


Funkcjonalny, nowoczesny i w pełni wyposażony budynek użytkowy, wybudowany w 2017 roku, przeznaczony pod działalność usługową (mechanika / motoryzacja) w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość posadowiona na działce o wielkości 1300m2, w pełni ogrodzona, wyłożona polbrukiem. Na powierzchni ~450 m2 znajdują się: PARTER: stacja diagnostyczna, warsztat, pomieszczenia biurowe, kotłownia, pomieszczenie socjalne, WC oraz składzik).
PIĘTRO: pomieszczenia biurowe oraz WC.
Do budynku przynależy przestronny parking dla pracowników/klientów oraz plac utwardzony. Na chwilę obecną w obiekcie prowadzona jest Stacja Kontroli Pojazdów oraz mechanika pojazdów.


Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową lub magazynową, zlokalizowany przy północnej granicy miasta. Lokal położony na parterze w budynku jednopiętrowym. Na powierzchni 800 m2 znajdują się open space (610 m2), pomieszczenie magazynowe (116 m2), łazienka, część socjalna. Istnieje możliwość wynajęcia 400 m2 powierzchni biurowej na pierwszym piętrze. Do lokalu przynależy parking dla pracowników i klientów. Wysokość lokalu: od 3 do 5 metrów Komunikacja: linie autobusowe nr 100, N6. Dostępne media: prąd, siła, internet. Lokal posiada wejście od strony ulicy oraz dużą witrynę. Przestrzeń jest przeznaczona do adaptacji pod dowolną działalność.


Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 506 m², w starej hali Giełdy przy ul. Gen. Wł. Andersa 40.
* bardzo dobra lokalizacja (średnio kilka tysięcy kupujących dziennie).
* parking na 880 aut.
* wejście do lokalu przez roletę o napędzie elektrycznym
*do lokalu doprowadzona jest woda i prąd, ogrzewanie
* łazienka w lokalu
* hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach.


Prezentuję na wynajem nowo wybudowaną halę położoną w miejscowości Choroszcz przy drodze expresowej s8. Hala będzie dostępna od kwietnia 2021r. Powierzchnia 1000m2 postawiona na działce o powierzchni 10 000 m2. Dostępne media to woda, prąd, gaz, szambo. Nieopodal przystanek autobusowy.


Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.