askdom.pl

Jerzy Osipiuk, DeveloperGO.pl „Doświadczony zespół i energia startup’u”

Jerzy Osipiuk, DeveloperGO.pl „Doświadczony zespół i energia startup’u”

Chcesz kupić dom lub nieruchomość? Być może zależy Ci na szybkiej sprzedaży własnej nieruchomości? Z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi, które mają ułatwić osiągnięcie celu na rynku nieruchomości, przychodzi młoda, prężnie działająca i rozwijająca się białostocka marka developerGO.pl, o której już niedługo będzie głośno we wschodniej Polsce i nie tylko. Zapraszamy na rozmowę z Dyrektorem Sprzedaży, Jerzym Osipiukiem.

Panie Jerzy, wspomniał Pan, że w swojej pracy korzystacie z nowoczesnych narzędzi marketingowych. I to wyróżnia Was na lokalnym rynku. Co to są za narzędzia?

Mamy to szczęście, że w ramach spółki DeveloperGO funkcjonuje Developer Studio, w ramach, którego wspieramy deweloperów nieruchomości pod kątem wzbogacanie wizualnej strony ich inwestycji. Rzuty 3D nieruchomości, fotorealistyczne wizualizacje wnętrz i budynków czy coraz popularniejsze wirtualne spacery ogarniamy na własnym podwórku.

Są to zabiegi, które odwzorowują realizm. Czy dzięki temu, nieruchomości łatwiej się sprzedaje?

Oczywiście. Im bardziej realne odwzorowanie nieruchomości, tym lepszy efekt sprzedażowy. Dodatkowo, realne odwzorowanie gwarantuje brak rozczarowań w przyszłości.

Jesteście stosunkowo młodą marką na naszym rynku. Czym chcecie go zawojować?

Młoda marka, ale doświadczony team. DeveloperGO patronuje kilku projektom w branży nieruchomości, ale jeśli pyta Pan o biuro to niedawno wystartowaliśmy ze stroną internetową oraz fanpage’em na FB, aby lepiej komunikować się z potencjalnymi i dotychczasowymi klientami. Musimy też wspomnieć o naszej autorskiej aplikacji DEVELOPERGO, którą tworzymy. Wprawdzie jej rozwój zakłócił lockdown, ale chcemy wrócić do jej testowania i dalszego rozwoju.

Mam nadzieję, że o aplikacji będzie niedługo głośno, natomiast na dzień dzisiejszy, gdzie działacie? Gdzie można trafić na Wasze ogłoszenia?

Oczywiście z ASKDOM. Nie będę oryginalny jeśli wymienię Otodom. Kolejnym portalem są Nieruchomości online, których skuteczność w ostatnim czasie nas miło zaskakuje. Rozpoczęliśmy również rozmowy ze spółką MZN Property, czyli wydawcami serwisów Morizon i Gratka, ponieważ powoli łapiemy skalę, która pozwala nam na negocjacje, co osobiście wyjątkowo mnie cieszy. Zdajemy sobie sprawę – pomni tego co wydarzyło się z Home Brokerem, czy Emmersonem, że skala działania nie jest gwarancją sukcesu, ale chcemy zbudować ją na tyle dużą, aby być partnerem do rozmów np. dla konsolidującego się rynku serwisów ogłoszeniowych czy dużych deweloperów.

A czym chcecie zawojować lokalny rynek nieruchomości?

Odpowiem krótko. Jeśli spojrzymy na DEVELOPERGO tylko poprzez pryzmat biura nieruchomości to można powiedzieć, że to połączenie doświadczenia Zespołu i energii Startup’u. To pierwsze gwarantuje profesjonalizm, to drugie niesie skuteczność w działaniu. Świeżości i energii mamy naprawdę dużo… Wkrótce ruszamy z nowym, niszowym projektem dotyczącym rynku pierwotnego, którego jeszcze nie było na rynku białostockim, więc trzymajcie kciuki.

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.