askdom.pl

Jak fantazje i wizje zmieniają się w rzeczywistość

Jak fantazje i wizje zmieniają się w rzeczywistość

Mariusz Wnorowski, TMK Projekt: „Jeżeli Ty możesz to narysować, my możemy to zrobić. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do realizacji”

Indywidualizm, to słowo, a w zasadzie wartość, która cechuje dziś wiele dziedzin życia. Z pewnością tyczy się to branży wnętrzarskiej. Dziś, klient jest nie tylko świadomy, lecz również wymagający, ale przede wszystkim ma własną wizję. I tu, z pomocą przychodzi marka TMK Projekt, której specjaliści pomagają w tworzeniu indywidualnych, spersonalizowanych i niepowtarzalnych wnętrz. O dzisiejszym sposobie na wyróżnienie się na rynku rozmawiamy z Mariuszem Wnorowskim, współwłaścicielem marki TMK Projekt.

Panie Mariuszu, na początku opowiedzmy czytelnikom serwisu askdom.pl czym się zajmujecie?

Firma TMK Projekt działa od 10 lat. Jesteśmy producentem innowacyjnych elementów wykończenia wnętrz. Wykonujemy indywidualne i niepowtarzalne odwzorowanie wizji architekta, które z projektu przelewamy na produkt zamontowany u inwestora.

Jeśli dobrze rozumiem i przeleję to na język laika, proponujecie usługę bardzo indywidualną. Czyli klient sobie coś wymarzy, architekt to zaakceptuje, a Wy to po prostu wykonacie?

Naszym klientom oraz architektom, którzy z nami współpracują, otwieramy drzwi na realizację marzeń związanych z wykonaniem nietypowych rzeczy. ”Jeżeli TY możesz to narysować my możemy to zrobić”. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do realizacji.

W takim razie do konkretów, w czym się specjalizujecie?

Możemy wykonać każdy wzór elementów sztukaterii gipsowej i prefabrykatów GRG. Wykonujemy panele 3D oraz ażury. Wykonujemy usługi frezowania 3d w gipsie, w mdf oraz innych materiałach. Wszystkie produkty firmy TMK Projekt są wynikiem ciężkiej pracy oraz ciągłej nauki w celu osiągnięcia najwyższych standardów w naszej branży. Wynikiem tego są na przykład nieodkształcalne, niepalne elementy, które zachowują swoje walory przez lata.

Czy taka praca wymaga specjalnych umiejętności?

Owszem. Zatrudniamy 16 wykfalifikowanych pracowników, którzy współpracują z nami wiele lat. Większość naszej kadry to pracownicy, którzy są u nas od początku istnienia firmy. To dzięki ich umiejętnościom słuchania i przelewania projektu na realną rzecz, jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zlecenia w branży obróbki skrawaniem. Jedną z naszych specjalności jest frezowanie CNC różnego rodzaju materiałów. Wszystkie zadania wykonujemy w oparciu o nowoczesne i frezarki – stosowanie najnowszych technologii i programów umożliwia nam nie tylko na standardową obróbkę powierzchni w 2D, ale też frezowanie 3D.

Nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracowników to kluczowe elementy, mające wpływ na zadowolenie klienta i możliwość realizowania przez nas różnorodnych, najbardziej skomplikowanych zleceń. Dodatkowo jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Czy takie konsultacje są bezpłatne?

Tak.

Panie Mariuszu, żeby nie być gołosłownym…Oprócz zleceń dla prywatnych osób, jakimi realizacjami możecie się pochwalić?

Zapraszam na naszą stronę interneową tmkprojekt.pl, gdzie można obejrzeć nasze realizacje. Zaznaczam, realizacje. Wielu architektów wnętrz, projektantów, ma w swoim portfolio wizualizacje, czyli konkretny pomysł, przelany na monitor komputera. Naszym dorobkiem są rzeczy zrobione, wykonane, namacalne. Wymienię tylko kilka z nich. W 2019 roku stworzyliśmy ażurowe sufity w Fabryczna Office Park, wykonaliśmy oprawy świetlne dla Warsa HUB, zrobiliśmy zabudowy GRG w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi, podobne prace wykonaliśmy w Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu. Wykonaną przez nas sztukaterię gipsową można podziwiać w Hotelu de la Poste Brussel w Belgii. Naszymi klientami byli Baltic Park Molo Świnoujście, Dr Irena Eris Spa w Białymstoku, Warsaw Spire w Warszawie, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Muzeum Czartoryskich w Krakowie, Kamienica Queen’s gate place w Londynie i wiele, wiele innych.

Te nazwy robią wrażenie.

Na nas, już nie. Nas to bardziej cieszy. Czy to przeciętny Kowalski, czy właściciel kamienicy w Londynie, czy Stadion Płkarski w Antwerpii, każdego klieta traktujemy identycznie. Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm. Do każdego podchodzimy indywidualnie, ale na takich samych zasadach – doradzenia i realnego odwzorowania wymarzonej wizji wnętrza.

Przejdź do wizytówki TMK Projekt

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.