askdom.pl

Przegląd nieruchomości - lokale na wynajem - wrzesień \'20

Przegląd nieruchomości - lokale na wynajem - wrzesień \'20

W I części wrześniowego przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy atrakcyjne oferty lokali na wynajem. Prezentowane nieruchomości dostosowane są do różnych potrzeb – działalność usługowo – handlową lub biuro. Atrakcyjność ofert stanowi lokalizacja, cena jak i powierzchnia użytkowa.


Lokal usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze apartamentowca. Niskie koszty utrzymania. Świetne miejsce na różnego rodzaju działalność handlowo-usługową. W pobliżu pełna infrastruktura. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej.


Przestronny lokal dla Twojej działalności, w skład którego wchodzi: duża otwarta przestrzeń + 2 oddzielne pomieszczenia biurowe + WC, kuchnia. Lokal z dużym balkonem. Na wyposażeniu meble wysokiej jakości w bardzo dobrym stanie, a także sprzęt RTV. Lokal z monitoringiem, klimatyzowany. Lokal preferowany na nieuciążliwą działalność


Lokal usługowo-biurowy na I piętrze w budynku przy ul. Warszawskiej.

Duża otwarta przestrzeń, daje możliwość swobodnej aranżacji.

Lokal posiada własną część socjalną i toalety.

Miejsca parkingowe na terenie posesji.


Lokal mieści się na 1 piętrze monitorowanego budynku. Składa się 2 pomieszczeń, gotowych do wejścia. Łazienka jest wspólna. Do lokalu przynależy 1 miejsce parkingowe.

Ewentualne nakłady, związane z przystosowaniem do nowej działalności będą przedmiotem odrębnych negocjacji i preferencyjnego traktowania!


Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro, handel lub usługi. Lokalizacja blisko centrum miasta, dobra komunikacja oraz sąsiedztwo Parku Antoniuk to zdecydowane atuty tego miejsca. Lokal znajduje się na parterze w apartamentowcu z cichobieżną windą,parkingiem podziemnym i zewnętrznym. Budynek dostosowany jest do osób niepełnosprawnych. Lokal o ponad standardowej wysokości co daje możliwość stworzenia antresoli. Na powierzchnię lokalu składa się otwarta przestrzeń oraz zaplecze i wc. Istnieje możliwość adaptacji lokalu pod własne potrzeby. Lokal w stanie deweloperskim zostanie oddany do użytku z końcem września b.r.


Lokal znajduje się na wysokim parterze/I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Rocha w Białymstoku. Budynek charakteryzuje się dużą ilością lokali handlowo-usługowych i jest bardzo dobrze widoczny. W budynku znajduje się winda osobowa. Do lokalu dwa osobne wejścia:1/ od strony ciągów komunikacyjnych główne wejście oraz 2/ wejście od strony parkingu. Stanowi doskonały punkt usługowo – handlowy. Lokal jest doskonale widoczny dla osób ruchu pieszego, jak i dla ruchu kołowego. Został funkcjonalnie podzielony na jedno duże pomieszczenie o pow.ok 140 m2, pomieszczenie biurowe i część socjalną.


Lokal do wynajęcia przy głównej arterii Łomży ul. al.Legionów. Wyposażony w okablowanie komputerowe, alarm. Trzy pomieszczenia, sala sprzedaży pomieszczenie socjalne, łazienka. W cenę najmu wliczone są opłaty za ogrzewanie, wodę oraz wywóz śmieci. W tym miejscu Twoja firma będzie naprawdę transparentna, a rozpoznawalność Twojej marki na rynku Łomżyńskim będzie bardzo szybka.


Lokal usługowy pod działalność handlowo-usługową, medyczną, kancelarię, biuro, bank. Prestiżowa lokalizacja z doskonałym adresem. Historyczna kamienica po remoncie przy skrzyżowaniu ulic Jurowieckiej i Ciepłej vis a vis Apartamentów Jagielońskich i Galerii Jurowieckiej. Położenie na parterze, wejście i okna od głównej ulicy, (dodatkowe wejście z klatki schodowej i od zaplecza- w sumie 3 wejścia ) dostępny parking do dyspozycji użytkowników lokali. Lokal oferowany w stanie do wykończenia, możliwość uzgodnienia i wykończenia według życzenia przyszłego najemcy. Wizualizacje na zdjęciach przedstawiają standard w jakim może zostać wykończony lokal.


Lokal użytkowy położony na parterze w budynku wolnostojącym na osiedlu Skorupy. Wysokość pomieszczeń 3,70m. Działka ogrodzona, własny parking utwardzony, za budynkiem stoi namiot 100m2. W budynku zamontowany jest monitoring, alarm, klimatyzacja w pomieszczeniu biurowym.

Wjazd bezpośrednio z głównej ulicy. Możliwość wynajęcia całego budynku. Całkowita powierzchnia budynku 437m2. Na piętrze wydzielone są dwa mieszkania po 100m2 plus biuro. Wysokość pomieszczeń na pietrze 2,6m. Możliwość przekwalifikowania części mieszkalnej na użytkowy.


Do wynajęcia lokal biuro-usługowy o powierzchni 64 m2, znajdujący się w Centrum Białegostoku, na Osiedlu Sienkiewicza przy ul. Łąkowej.

Nieruchomość usytuowany w suterenie, składająca się z poczekalni oraz trzech pomieszczeń. Idealne miejsce do prowadzenia usług lub gabinetu. W pobliżu bezpłatny parking oraz duże osiedle nowych bloków. Media w lokalu: woda, prąd, ogrzewanie.


Do wynajęcia lokal biuro-usługowy o powierzchni 64 m2, znajdujący się w Centrum Białegofertą wynajmu całego pierwszego piętra tj. ponad 400 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej przy ul. Cieszyńskiej. Teren ogrodzony, posiada wydzielony parking. Powierzchnie biurowe w układzie gabinetowym od 14 m2 do 43 m2. Do dyspozycji pomieszczenie socjalne o powierzchni 11,74 m2


Atrakcyjny, 25,70 m2 lokal w bliskiej odległości Centrum, gdzie przyjeżdża wiele potencjalnych klientów.

– Klimatyzacja i wentylacja,

– Winda, wejście z korytarza,

– jedno pomieszczenie wym. 4,48 dł / 5,74 szer,

– podłączenie wody i kanalizacji,

– wysokość pomieszczenia 300 cm,

– łazienki wspólne,

– przed lokalem darmowy parking,


Lokale na wynajem w ścisłym centrum zlokalizowane są na 1 i 2 piętrze w 3 – piętrowym budynku. owierzchnie:- lokal 1 – 16,40 m2 (II piętro),- lokal 2 – 13,80 m2 (I piętro),- lokal 3 – 25,10 m2 (II piętro),- lokal 4 – 41,00 m2 (II piętro),- lokal 5 – 12,50 m2 (I piętro).Lokale 1, 2, 4 i 5 składają się z jednego pomieszczenia. Lokal 3 składa się z dwóch pomieszczeń. Wejście do lokali odbywa się z korytarza wspólnego z innymi lokalami. Toaleta wspólna na korytarzu. Pod budynkiem znajduje się 13 miejsc parkingowych wyłącznie dla użytkowników budynku


Lokal użytkowy przeznaczony na działalność biurową i usługową położony na pierwszym piętrze budynku biurowo-handlowym. Na powierzchni 240m2 znajdują się: open space, zaplecze socjalne, dwie łazienki. Opcje dodatkowe: Reprezentacyjna klatka schodowa z wejściem od frontu budynku, winda, parking naziemny. Wysokość lokalu: 3,5m.

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.