askdom.pl

Jak tworzymy nowe trendy. Netto.

Jak tworzymy nowe trendy. Netto.

Płytki NETTO to najszersza gama kolorystyczna będąca odpowiedzią na najbardziej wyszukane wymagania nie tylko klientów indywidualnych, ale także architektów dając przy tym nieograniczone możliwości aranżacyjne.


Oryginalny produkt i wysoka jakość! Płytki do wnętrz od Netto!​

Netto, to lokalny producent płytek ceramicznych.

Firma otworzyła swój Showroom, w którym, na powierzchni ponad 800m2 prezentuje własne kolekcje, światowy design, nowoczesne trendy. Jest to pierwsze tego typu miejsce w północno-wschodniej Polsce.

Płytki dostępne w Netto są niepowtarzalne. Ich produkcja odbywa się w Indiach.

Na naszym lokalnym rynku firma Netto zagościła kilka lat temu. Nie znaczy to jednak, że producent jest nowicjuszem.

Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Od 2013 roku rozpoczęliśmy własną produkcję pod marką NETTO, stając się pierwszą europejską fabryką w Indiach.

Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie klientom atrakcyjnych wzorów płytek w doskonałych cenach i w świetnej jakości – mówi Rafał Jabłoński, kierownik salonu sprzedaży w Białymstoku.

Niepowtarzalny produkt

Dzięki determinacji właścicieli i chęci rozwoju, a także dążeniu do niepowtarzalności produktu, firma Netto to dziś jedyne miejsce na podlaskim rynku, w którym prezentowany produkt jest oryginalny.

W naszym portfolio znajduje się ponad 300 wzorów płytek podłogowych i ściennych w 10 rozmiarach i 6 różnych wykończeniach powierzchni, począwszy od tradycyjnych, takich jak polerowane, matowe i lappato, kończąc na nowatorskich jak stardust, carving czy high glossy, które zostały docenione i nagrodzone na wielu konkursach i targach międzynarodowych – tłumaczy Rafał Jabłoński.

Świadectwem na wysoką jakość produktu oraz jakość proponowanych usług są liczby. Firma Netto, pod własną marką produkuje 2 mln m2 płytek rocznie.

Miesięcznie sprzedawanych jest około 185 000 m2 płytek, a pracuje na to 35 fachowców. Potwierdzeniem jest również fakt stałej współpracy z wieloma architektami oraz projektantami wnętrz, którzy zapraszają swoich inwestorów na specjalne pokazy do showroomu Netto.

Showroom jest także miejscem spotkań branżowych, gdzie pośród specjalistów z różnych dziedzin branży budowlanej, omawiane są nowości rynkowe, analizowane potrzeby ryku, wymiana doświadczeń oraz kontaktów. To również ważne miejsce spotkań, dyskusji, inspiracji oraz prezentacji najnowszych trendów z branży płytek ceramicznych.

Zdobywamy liczne nagrody

Gresy, glazura, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki wielkoformatowe to tylko część nagradzanej oferty.

Inne w kolejce to m.in. płytki imitujące struktury betonu, cementu, drewna oraz kamieni.

Część z nich zdobyła wiele nagród na międzynarodowych targach, a także zostały docenione w konkursie Perły Ceramiki.

Przyjdź i się przekonaj!

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują płytek do przestrzeni prywatnych lub użyteczności publicznych, planują remont mieszkania, chcą zmienić aranżację kuchni, łazienki czy salonu.

Gwarantujemy, że naszego produktu nie znajdą Państwo w żadnym z innych salonów wnętrzarskich na terenie Białegostoku.

Zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych, architektów i projektantów oraz inwestorów.

Nasz salon i showroom mieszczą się przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych 23 w Białymstoku.

Możecie też Państwo umówić się na spotkanie telefoniczne, abyśmy mogli zarezerwować dla Was konkretną godzinę na spotkanie z naszymi specjalistami.


Zapraszamy do kontaktu

pod numerem telefonu +48 85 710 18 37

lub mailowo: biuro@netto.net.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – mówi Rafał Jabłoński, kierownik salonu sprzedaży w Białymstoku.


Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Od 2013 roku rozpoczęliśmy własną produkcję pod marką NETTO, stając się pierwszą europejską fabryką w Indiach.

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.