askdom.pl

Przegląd nieruchomości - mieszkania na sprzedaż 4 i 5 - pokojowe - październik \'19

Przegląd nieruchomości - mieszkania na sprzedaż 4 i 5 - pokojowe - październik \'19

W części III przeglądu nieruchomości zapraszamy Państwa na prezentację mieszkań 4 i 5 pokojowych.

Mieszkania 4 - pokojowe

WASILKÓW

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Wasilkowie w nowoczesnym budynku z 2009r. Nieruchomość ogrodzona z niskimi kosztami eksploatacji.

BIAŁOSTOCZEK

Luksusowo wyposażony, wyjątkowy apartament blisko Centrum Białegostoku z pięknym widokiem na panoramę miasta. Prestiżowy i jedyny w swoim rodzaju ze względu na układ pomieszczeń, przestrzeń oraz ekskluzywne wykończenie i wyposażenie.

SYBIRAKÓW / PIASTA

Mieszkanie w pożądanej lokalizacji miasta, na os. Piasta. Mieszkanie należy do ogrodzonej wspólnoty, pod blokiem znajduje się dobrze wyposażony plac zabaw, duży parking tylko dla mieszkańców wspólnoty. Istnieje możliwość wykupienia również dużego garażu w budynku.

PIŁSUDSKIEGO / CENTRUM

Wyjątkowe, duże mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta przy Al. Piłsudskiego. Mieszkanie po remoncie z dbałością o szczegóły, wyposażone w niezbędne zabudowy stałe (garderoba w przedpokoju,szafy w każdej sypialni, kompletna zabudowa kuchenna). Dodatkowo wyposażone jest w klimatyzację i alarm. Mieszkanie posiada dwa balkony.

PIASTA

Wyjątkowy apartament położony w bliskiej lokalizacji centrum, przy ul. Towarowej, z łatwym dojazdem do centrum miasta. Nieruchomość zlokalizowana w nowym budynku apartamentowym. Mieszkanie jest luksusowo wykończone w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania.

Mieszkania 5 - pokojowe

KONWALIOWA / ZIELONE WZGÓRZA

Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem na popularnym osiedlu Zielone Wzgórza. Mieszkanie jest zadbane i funkcjonalne. Okolica z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo – usługowym. Na osiedlu znajdują się: plac zabaw dla dzieci, sklepy spożywcze, sklep całodobowy, przedszkole, szkoła, apteka, bankomat, poczta, fryzjer, przychodnia, centrum handlowe itp.

DZIESIĘCINY

Przestronne mieszkanie do wydania od zaraz. Na podłogach w pokojach parkiet jesionowy, okna PCV wymieniane w 2015 roku, rolety w oknach pozostają w pakiecie okien, kuchnia w zabudowie, pozostaje w cenie mieszkania. Bogata okolica w sklepy spożywcze, lokale usługowe, szkoły podstawowe, przedszkola, kościoły, przystanek autobusowy oddalony – 5 min

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.