askdom.pl

Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert

Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert
twoj nowy dom

Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy energicznych osób, z którymi będziemy mogli wspólnie realizować poważne cele. Wiemy jak rozmawiać z Klientami i skutecznie pomagać sprzedawać i kupować nieruchomości. Dla nas liczą się wyłącznie dobre relacje z Klientem. Pracujemy na zasadzie wyłączności z jedną stroną. Szanujemy swój, Twój i Klienta czas.

  • Jeśli jesteś skuteczna/y w sprzedaży, łatwo nawiązujesz relacje z Klientami to ta oferta może Ci się spodobać!
  • Jeśli nie lubisz pracować przy biurku dzwoniąc do Klientów to... nie musisz tego robić! Przekażemy Ci naszych Klientów do dalszej obsługi.
  • Czy działasz 2 czy 12 godzin dziennie, 2-3 czy 7 dni w tygodniu to zależy tylko od Ciebie!
  • Jesteś wystarczająco zmotywowana/y do osiągania wysokich zarobków, ale potrzebujesz zatrudnienia w formie umowy o pracę?

Jest to możliwe - porozmawiajmy.

Nauczymy Cię inwestowania w nieruchomości!

Napisz kilka zdań o sobie wyłącznie na biurokjf@gmail.com, możesz załączyć CV jeśli masz pod ręką.

Gdy się spotkamy opowiemy Ci o naszej firmie i przedstawimy możliwości współpracy.

Czekamy wyłącznie na konkretne osoby, zmotywowane do działania. Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży nieruchomości.

Gwarantujemy liczne profesjonalne szkolenia z obrotu nieruchomościami, sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta.

KJF Nieruchomości

Twój Nowy Dom Nieruchomości

twoj nowy dom

ASKDOM.PL

AskDom to regionalny portal z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Celem portalu jest prezentacja ofert mieszkań, domów, lokali i działek, a także kreowanie płaszczyzny współpracy, między klientami oraz pośrednikami związanymi z rynkiem nieruchomości. Portal AskDom to także obszerna platforma informacyjna, związana z zagadnieniami dotyczącymi branży budownictwa i branż pokrewnych. Działania portalu skupiają się ponadto na wspieraniu oraz kształtowaniu wizerunku firm – wchodzących w skład sektora nieruchomości, budowlanego i pokrewnych, na lokalnym rynku.